Ismét hülyét csinált magából a hvg.hu. Vagy nagyon ütős volt a szombati buli, és még nem tértek magukhoz az ügyeletes szerkesztők, vagy simán beleszarnak a hiteles tájékoztatásba. Ma délelőtti hírük, mely az MTI-re hivatkozik:
A cikket természetesen posztolták a facebookra is, és amíg elérhető volt közel kétszázan osztották meg, és sokan szóltak hozzá, részvétet nyilvánítva. A dolog gyanús volt, mert sem más online hírportálon, sem az MTI oldalán nem lehetett a hírt megtalálni. Nem sokkal később a poszt eltűnt a facebookról, csak egy másik téma alá érkezett komment emlékeztet rá:
A cikk pedig átalakult:
Azt hihetnénk a bajai videó volt a mélypont. Pedig nem.




Visszajelzés: Nem lesz új repülőtér Felcsúton. Avagy tényfeltáró újságírás, tények nélkül, Népszabadság módra. - Ezek Mennek Mostanában